Pridať do obľúbených | Mapa stránok
ÚVODOCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOVUBYTOVANIE STRAVOVANIE SLUŽBY WELLNESS CENNÍKMINI ZOOKONTAKT

STRAVOVANIE

REŠTAURÁCIA
Štýlovo zariadená reštaurácia s kapacitou 64 miest ponúka široký sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia zároveň slúži na výdaj raňajok formou bufetových stolov a večerí podľa vlastného výberu.

ZÁHRADNÝ KRB
Najmä v letných mesiacoch hostia určite ocenia posedenie pri záhradnom krbe s prístreškom. Nachádza sa v areáli hotela, len niekoľko metrov od hlavného vchodu. Znamenitá chuť opekaných pokrmov hodnotne prispeje k obohateniu vášho menu.

LOBBY BAR
Lobby bar je súčasťou hotelovej haly s kapacitou 45 miest. Steny ozdobené poľovníckymi trofejami spolu s horiacím krbom vytvárajú príjemnú atmosféru pri výbere z rozmanitého nápojového lístka.

KOLIBA
Pravá slovenská koliba zariadená v tradičnom štýle s kapacitou 42 miest je vhodná na zorganizovanie oslavy, večere, prípadne posedenia pri folklórnej, či cigánskej muzike. Pre hotelových hostí je podávaná večera v kolibe s reprodukovanou hudbou každú sobotu.

RYBAČKA
Chyťte si rybu, chutne Vám ju pripravíme. V hotelovom jazierku plnom pstruhov si môžete chytiť rybu sám a kuchár Vám chyteného čerstvého pstruha pripraví na Váš obľúbený spôsob.

Ako by ste si priali tráviť voľný čas v Nezábudke ?

Pre odber noviniek vložte svoj email

Rekreačná 83
059 41 Tatranská Štrba
Tel.: 00421 918 899 518
recepcia@hotel-nezabudka.sk

ÚvodOchrana Osobných údajovUbytovanie Stravovanie Služby WellnessCenníkMini ZOOKontakt

Všetky práva vyhradené 2018 Hotel Nezábudka, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu