Pridať do obľúbených | Mapa stránok
ÚVODNOVINKYUBYTOVANIE STRAVOVANIE SLUŽBY WELLNESS CENNÍKMINI ZOOKONTAKT

SLUŽBY

SLUŽBY RECEPCIE

Vedenie a likvidácia hotelových účtov - pracovníci recepcie Vám vedia pripraviť Váš účet, alebo Vás informovať o jeho stave,  podľa potreby, v ktorúkoľvek hodinu dňa. Pracovná doba hotelovej recepcii je nepretržitá.

Telefonické služby - spojenie z izby hotela je možné prostredníctvom hotelovej recepcie. Volajte klapku 999, náš personál Vám spojí požadovaný hovor, ktorý sa spoplatňuje v zmysle platného cenníka.

Rezervácie služieb - všetky Vaše požiadavky smerujte prosím na hotelovú recepciu. Naši pracovníci Vám zrealizujú rezerváciu nielen ubytovania, ale každej služby, ktorú hotel ponúka (klapka 999).

Hotelový Boutique - Na hotelovej recepcii si môžete zakúpiť hygienické potreby, suveníry, darčekové predmety, mapy, ale aj kozmetické a liečivé produkty Rivage a Agrokarpaty.

Zmenáreň (zmenárenskú službu Vám poskytneme na Recepcii podľa príslušného denného kurzu.)
Zapožičanie dennej tlače, mesačníkov a rôznych odborných časopisov - Grátis

Room Service - Na požiadanie prostredníctvom hotelovej recepcie Vám prinesieme na izbu až do postele Raňajky, alebo akékoľvek jedlo, či nápoj z jedálnych a nápojových lístkov našich odbytových stredísk Reštaurácia, Lobby bar, Koliba....
Taxi - hotelová recepcia Vám sprostredkuje akýkoľvek odvoz pre akýkoľvek počet ľudí.

Pranie a Žehlenie - radi Vám vyperieme, alebo vyžehlíme šatstvo v zmysle platného cenníka. Informácie na Vašej hotelovej recepcii (klapka 999).

Kopírovanie - v zmysle platného cenníka, prostredníctvom hotelovej recepcie!

Faxovanie - je možné poslať z Recepcie, fax si môžete nechať poslať na recepciu na číslo 00421-52 4484106, zasielanie faxov je spoplatnené v zmysle platného cenníka.

Uloženie cenných vecí - všetky cenné veci Vám odporúčame uložiť si na Recepcii hotela do bezpečnostnej schránky v hotelovom trezore.. Hotel nezodpovedá za peniaze, klenoty a iné cennosti odložené v hotelovej izbe alebo vo verejných priestoroch hotela.

Budenie - pre objednanie raňajšieho budíčka kontaktujte recepciu tel. klapka 999
 

Ako by ste si priali tráviť voľný čas v Nezábudke ?

Pre odber noviniek vložte svoj email

Rekreačná 83
059 41 Tatranská Štrba
Tel.: 00421 918 899 518
recepcia@hotel-nezabudka.sk

ÚvodNovinkyUbytovanie Ubytovňa Starý mlyn Stravovanie Služby WellnessCenníkMini ZOOReferencieKontaktMapa stránok

Všetky práva vyhradené 2018 Hotel Nezábudka, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu