Pridať do obľúbených | Mapa stránok
ÚVODOCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOVUBYTOVANIE STRAVOVANIE SLUŽBY WELLNESS CENNÍKMINI ZOOKONTAKT

UBYTOVANIE

Lôžková kapacita hotela je 26 izieb s 54 pevnými lôžkami v 21 dvojlôžkových izbách, 4 apartmánoch a 1 rodinnej izbe. Novozrekonštruované príjemne a útulne zariadené izby s novým dubovým nábytkom poskytujú komfortné ubytovanie *** hviezdičkového hotela. Kapacita hotela je vhodná aj na zorganizovanie seminára, školenia, prípadne spoznávacieho zájazdu.

APARTMÁN
Každý z apartmánov je zložený z dvoch samostatných izieb, zo spálne a obývacej izby. V spálni sú 2 pevné lôžka a v obývacej časti je možnosť 2 prístelok. V apartmáne je samostatné WC a kúpelňa so sprchou, vaňou a umývadlom. V apartmáne sa nachádza TV so satelitným príjmom a videorozvodom, telefón a odkladací priestor.

DVOJLÔŽKOVÁ IZBA
Izby tohto typu sú rozdelené na samostatnú ubytovaciu a hygienickú časť. V každej takejto izbe sú 2 pevné lôžka s možnosť prístelky. V ubytovacej časti tohto typu sa nachádza TV so satelitným príjmom a videorozvodom, telefón a odkladací priestor. Hygienické zariadenie je vybavené sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

RODINNÁ IZBA
Táto izba je zložená z dvoch samostatných spálni a jednej obývacej izby, obývacia izba je vybavená TV, satelitným príjmom, videorozvodom, telefónom. V hygienickej časti sa nachádza vaňa so sprchou, umývadlom a toaletou.

Ako by ste si priali tráviť voľný čas v Nezábudke ?

Pre odber noviniek vložte svoj email

Rekreačná 83
059 41 Tatranská Štrba
Tel.: 00421 918 899 518
recepcia@hotel-nezabudka.sk

ÚvodOchrana Osobných údajovUbytovanie Stravovanie Služby WellnessCenníkMini ZOOKontakt

Všetky práva vyhradené 2018 Hotel Nezábudka, powered by ENABLE
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu