+421 910 623 176
recepcia@hotel-nezabudka.sk
nájdite nás

ÚVOD

Dokonalé spojenie komfortu a jedinečnej atmosféry horského prostredia Vysokých Tatier nájdete v rezorte Nezábudka***. Hotel má k dispozícii 30 izieb vrátane apartmánov a zrubových domov, wellness, vynikajúcu kuchyňu a profesionálny personál, ktorý sa postará, aby chvíle strávené v hoteli boli výnimočné.

Naším hlavným cieľom je, aby ste sa cítili príjemne.

 

 

 

 

Milí naši hostia a návštevníci,

vzhľadom na aktuálnu situáciu na Slovensku sme sa so zamedzením šírenia covid-19, rozhodli preuzatvorenie hotela, pokiaľ sa táto mimoriadna situácia neupokojí.

Hostí, ktorí mali realizovanú rezerváciu v dotknutom termíne, budeme priebežne oslovovať a informovať o ďalšom postupe v súvislosti s ich zakúpenými pobytmi. Platnosť pobytových poukazov v čase uzatvorenia prevádzky predlžujeme do konca roka 2020.

Recepcia je Vám k dispozícii prostredníctvom mailovej komunikácie (recepcia@hotel-nezabudka.sk), kde nám môžete zasielať Vaše dotazy a požiadavky na zmeny termínov.

Veríme, že našou spoločnou zodpovednosťou dokážeme vzniknutú situáciu stabilizovať a hotel budeme môcť čoskoro otvoriť pre našich hostí.

 Ďakujeme za porozumenie.

Hotel Nezábudka
Váš domov v Tatrách